Autoryzowany dealer Yamaha

O nas

O nas

Witaj na stronie firmy ADRENALINA – Autoryzowanego Dealera marki Yamaha. Nasza firma działa od 2001 roku i znajduje się w miejscowości Grabowiec koło Sieradza, oddalonej ok. 50 km od Łodzi. W ofercie posiadamy pełną gamę motocykli, skuterów oraz quadów Yamaha, a także akcesoria dedykowane do tych pojazdów.

W naszym salonie znajdziesz najbardziej zaawansowane technologicznie pojazdy na dwóch, trzech i czterech kołach. Yamaha zapewni Ci zabawę, relaks i adrenalinę na szosie i w terenie. Co więcej, teraz do wyjechania na ulicę jednośladem Yamahy nie potrzebujesz prawa jazdy – przyjdź do nas i zapoznaj się z ofertą kilkunastu pojazdów o pojemności 125 cm3, które możesz prowadzić na kategorię B. Początkującym zapewniamy naukę w profesjonalnej szkole jazdy.

Naszymi atutami są profesjonalna obsługa oraz dbałość o zadowolenie Klienta. Nasi pracownicy regularnie uczestniczą w szkoleniach organizowanych przez producenta, podnosząc swoje kwalifikacje. Chcąc wyjść naprzeciw rosnącym oczekiwaniom naszych Klientów, stale wzbogacamy naszą ofertę o nowe propozycje. Uczestniczymy w różnego rodzaju imprezach plenerowych, targach i wystawach – informacje o nich znajdziesz w zakładce „Aktualności”.

Zacznij swoją przygodę z Yamahą razem z nami! Odwiedź nasz salon i wejdź do świata prawdziwej Adrenaliny! Zapraszamy!

Informujemy, że nasz salon zostaje czasowo zamknięty z powodu budowy nowego punktu sprzedaży. Przerwa jest zaplanowana do końca marca 2019. W tym czasie sprzedaż i serwis będą dostępne wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym pod numerem 509 591 832 lub e-mailem: rafal.jaros@yamaha-dealer.pl. Nasi doradcy nadal będą do Państwa dyspozycji we wszystkich bieżących sprawach dotyczących całego zakresu działalności, w tym w szczególności sprzedaży i serwisu. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy w przyszłym roku do naszej nowej siedziby!