Autoryzowany dealer Yamaha

Wiadomości Yamahy

5 sierpnia 2020

Twój ruch – przetestuj nową Yamahę Tracer 700

Nie masz planów jeszcze na sierpień? Co powiesz na ekscytującą, sportowo-turystyczną jazdę nową Yamahą Tracer 700? Do salonów w całej Polsce właśnie wjechała dostawa motocykli demonstracyjnych. Wystarczy odwiedzić lub zadzwonić do najbliższego dealera i umówić się na jazdę próbną Tracerem 700.

Premierowa Yamaha Tracer 700 z rocznika modelowego 2020 to już druga generacja tego wszechstronnego, lekkiego i zwrotnego sportowego tourera, stworzonego po to, aby podnieść Ci poziom adrenaliny na dalekich trasach, jak i podczas codziennej jazdy miejskiej. Jest on napędzany słynnym, 73,5-konnym silnikiem CP2 wykonanym w technologii crossplane, który generuje liniowo przyrastający moment obrotowy zapewniający doskonałe przyspieszenie na każdym biegu. Kompaktowe podwozie i regulowane zawieszenie zostały zbudowane tak, abyś mógł szybko i precyzyjnie pokonywać każdy zakręt. Aerodynamiczne nadwozie nowej generacji z podwójnym reflektorem LED i agresywnymi światłami pozycyjnych wzmacniają nowoczesny design. Dzięki ergonomii sprawdzającej się szczególnie na długich dystansach, szerszej kierownicy i regulowanej szybie, ten wszechstronny motocykl o średniej pojemności jest zawsze gotowy do kolejnej wyprawy, a jego cena wynosi tylko 35 900 zł. Bogata lista opcjonalnych akcesoriów Yamahy pozwoli Ci spersonalizować pojazd, doposażając go według własnych potrzeb.

Nowy Tracer 700 czeka teraz na Ciebie w autoryzowanych salonach Yamahy w całej Polsce. Zarezerwuj jazdę na stronie www.yamaha-motor.pl.

Zapraszamy na jazdę testową!